» » لطفی: می خواهم پرچم نابینایان واقعی را بالا نگاه دارم/ انتظار مدال خوشرنگ تری را داشتم

لطفی: می خواهم پرچم نابینایان واقعی را بالا نگاه دارم/ انتظار مدال خوشرنگ تری را داشتم

در تاریخ : 18.07.97
توسط : editor
نظرات : 0
بازدیدها : 13
لطفی: می خواهم پرچم نابینایان واقعی را بالا نگاه دارم/ انتظار مدال خوشرنگ تری را داشتم

به گزارش روابط عمومی هیات نابینایان و کم بینایان استان اصفهان به نقل از روابط عمومی فدراسیون
برنده مدال برنز پرتاب دیسک بازیهای پاراآسیایی جاکارتا گفت: پزشکان در کلاس بندی ها دقت لازم را ندارند و بعضی از افرادی که بینا هستند هم با ما رقابت می کنند.

آرین لطفی برنده مدال برنز مسابقات پرتاب دیسک در کلاس F11 بازیهای پاراآسیایی جاکارتا اظهار داشت: برای گرفتن این مدال خیلی تلاش کردم. پیش بینی خودم قبل از حضور در این مسابقات کسب مدال نقره بود، اما شرکت کننده هندی که شناخته شده نبود و در رنک جهانی هم جایی نداشت ما را غافلگیر کرد.
وی در ادامه بیان داشت: گرچه انتظار خودم مدال خوشرنگ تری بود، اما از این مدال برنز هم حسابی راضی و خوشحال هستم چون باعث شد تا مزد زحماتم را بگیرم.

لطفی با اشاره به حضور برخی از ورزشکاران با بینایی مناسب در این مسابقات گفت: من نابینای مطلق هستم، اما پزشکان و کلاسبندان دقت لازم را ندارند و متاسفانه برخی از افرادی که بینایی هم دارند در این مسابقات حضور داشتند. من تلاش می کنم تا پرچم نابیناهای واقعی را بالا ببرم.
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
گزارش تصویری