» کاروان نابینایان و کم بینایان ایران با 48 مدال به کار خود پایان داد/ 15 طلا، 14نقره و 19 برنز

کاروان نابینایان و کم بینایان ایران با 48 مدال به کار خود پایان داد/ 15 طلا، 14نقره و 19 برنز

در تاریخ : 22.07.97
توسط : editor
نظرات : 0
بازدیدها : 42
کاروان نابینایان و کم بینایان ایران با 48 مدال به کار خود پایان داد/ 15 طلا، 14نقره و 19 برنز


کاروان نابینایان و کم بینایان ایران با 48 مدال به کار خود پایان داد/ 15 طلا، 14نقره و 19 برنز

در سومین دوره رقابت های پاراآسیایی 2018 جاکارتا کاروان نابینایان وکم بینایان ایران با 48 مدال به کار خود پایان داد.
سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی که به میزبانی اندونزی و در شهر جاکارتا برگزار شد، دیروز (شنبه) با برگزاری مراسم اختتامیه پرونده این رقابتها بسته شد.
کاروان ورزشی نابینایان وکم بینایان کشورمان در این رقابت‌ها موفق به کسب 15 طلا، 14نقره و 19 برنز (مجموع 48 مدال) شد .
اسامی کامل مدال‌آوران کاروان ایران و جدول نهایی این دوره از بازی‌ها به شرح زیر است
:
مدال‌آوران طلا:
1-وحید علی نجیمی ـ دوومیدانی ـ دوی ۲۰۰ متر
2ـ عذرا مهدوی‌کیا ـ دوومیدانی ـ دوی ۱۵۰۰ متر
3-مهدی اولاد ـ دوومیدانی ـ پرتاب وزنه ـ کلاس F11
4ـ مهدی اولاد ـ دوومیدانی ـ پرتاب دیسک ـ کلاس F11
5-تیم شطرنج بانوان ـ B2-B3
6-عاطفه نقوی ـ شطرنج ـ B2-B3
7 امید کریمی ـ شطرنج ـ B2-B3
8ـ وحید نوری ـ جودو دسته ۹۰ کیلوگرم
9ـ احسان موسوی‌نژاد ـ جودو ـ دسته ۱۱۱ کیلوگرم
10ـ امید ظریف ـ دوومیدانی ۴۰۰ متر ـ کلاس T13
11ـ وحید علی نجیمی ـ دوومیدانی ۴۰۰ متر ـ کلاس T12
-12حمید اسلامی ـ دوومیدانی ۱۵۰۰ متر ـ کلاس T11
13 – سامان پاکباز – پرتاب دیسک کلاس F12
14 – تیم شطرنج بانوان – کلاس B3 – B2
15 – تیم گلبال مردان
مدال‌آوران نقره:
1- هاجر صفرزاده – دوی ۲۰۰ متر کلاس T22
2- نورمحمد آرخی – ماده پرتاب وزنه کلاس F11
3- سامان پاکباز – کلاس F12 پرتاب وزنه
4 – تیم شطرنج مردان در روش استاندارد
5 – تیم شطرنج بانوان کم بینا در روش سریع

6 – هاجر صفرزاده – دوی ۴۰۰ متر کلاس T12
7 – تیم جودوی نابینایان
8 – مسعود حیدری – پرتاب دیسک کلاس F12
9 – محمدرضا خیرالله‌زاده – جودو وزن ۱۰۰ کیلوگرم
10 – ملیحه صفایی – شطرنج
11 – فاطمه برقول – شطرنج
12-بهزاد عزیزی پرتاب نیزه
13--فریبا زنده بودی
14- تیم شطرنج بانوان – کلاس B1 در استاندارد


مدال‌آوران برنز:
1- امید ظریف صنایع- دوومیدانی ۲۰۰ متر کلاس T13
2- عذرا مهدوی‌کیا – پرتاب نیزه کلاس F12/13
3- مسعود حیدری – کلاس F12 پرتاب وزنه
4- امید ظریف – 100 متر دوومیدانی
5-آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F11
6- فاطمه برقول – شطرنج
7- لیلا زارع‌زاده – برنز
8- سیدعرفان حسینی – پرتاب نیزه
9- میثم بنی طبا – جودو ۶۰ کیلوگرم
10- رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم
11- شطرنج نابینایان گروه B1 آقایان
12 – هاجر صفرزاده – ماده دوی ۱۰۰ متر بانوان کلاس T12
13 – تیم ملی گلبال بانوان
14 – امیر خسروانی – دوومیدانی – پرش طول کلاس T12
15 – امید جعفری – جودو وزن ۷۳ کیلوگرم
16 – فریبا زنده‌بودی – شطرنج
17 – محمدحسین کریمی – شنای ۵۰ مترال کرال سنیه
18 – میکائیل دیانی – دوومیدانی – دوی ۵ هزار متر
19-عذری مهدوی کیا 400 متر
این در حالی است که در پایان بازیهای پارآسیایی 2014 اینچئون کاروان ورزش نابینایان و کم بینایان 7 طلا، 19 نقره و 9 برنزکسب کرده بود.
دسته بندی : ---
بازگشت
تگهای مطلب :
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
 نظر دهید :
نام شما : *
ایمیل شما : *
نظر شما : *
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
گزارش تصویری